BLOG

JAK ZMIENIAJĄ SIĘ POTRZEBY PIELĘGNACYJNE SKÓRY W ZALEŻNOŚCI OD PORY ROKU. JAKIEGO KREMU DO TWARZY UŻYWAĆ LATEM A JAKIEGO ZIMĄ?

pielęgnacja skóry


Zmiany potrzeb skóry można zaobserwować nie tylko wraz z upływem lat - także na przestrzeni roku i związanych z nim zmian atmosferycznych, powinnyśmy dobierać odmienne kosmetyki pielęgnacyjne. Jaki krem do twarzy stosować w okresie letnim, a jaki w okresie zimowym?

Przeczytaj więcej

DO LODÓWKI SIĘGAJ NIE TYLKO PO ŚWIEŻY POKARM DLA SWOJEGO CIAŁA, ALE RÓWNIEŻ DLA SKÓRY. O TYM JAK EFEKTYWNIE ODŻYWIAĆ SKÓRĘ.

odżywiane włosów


Tak jak zapewne starasz się odżywiać swoje ciało w najlepszy możliwy sposób, powinnaś pomyśleć również o odżywianiu swojej skóry, bo na piękną, dobrze wyglądającą skórę ma wpływ bogate, nieprzetworzone, świeże menu podawane prosto z talerza i odpowiednia pielęgnacja skóry. Oczywiście najlepiej kosmetykami naturalnymi.

Przeczytaj więcej

CO MUSISZ WIEDZIEĆ O DETOKSYKACJI SKÓRY – JAK PRZEBIEGA, JAK WSPIERAĆ SKÓRĘ W JEJ PROCESIE I DLACZEGO JEST WAŻNA DLA CAŁEGO ORGANIZMU

detoksykacja

Czy detoksykacja skóry to hasło marketingowe czy realny proces zachodzący w Twoim organizmie? Jak przebiega oczyszczanie skóry, od czego zależy i jak efektywnie wspierać detoksykację skóry każdego dnia, w zaciszu domowym.

Przeczytaj więcej

KOSMETYKI NATURALNE, DEFINICJA, SUBSTANCJE SZKODLIWE I NIEBEZPIECZNE, SKŁADNIKI NATURALNE I POŻĄDANE

To co jest przerażające, to ogromny chaos, jaki panuje w temacie kosmetyków naturalnych, począwszy od definicji kosmetyku naturalnego przez wykorzystywanie tego chaosu przez producentów oraz, niestety, brak świadomości wielu konsumentów, że w takim chaosie funkcjonują. 

Przeczytaj więcej

CZYTAJ ETYKIETY KOSMETYKÓW|CZYLI STAJESZ SIĘ TYM, CO WKLEPUJESZ W SWOJĄ SKÓRĘ

Czytanie etykiet kosmetyków naturalnych (o kosmetykach konwencjonalnych nie wspominając) jest dziś koniecznością. Jeżeli chcesz używać naturalnych, bezpiecznych, najbardziej wartościowych, niedrażniących kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych, analiza tego, co producenci deklarują jako skład kosmetyków jest niezbędna. Oczywiście, to czy zajmiesz się analizą składu jest wypadkową stylu życia, świadomości, chęci i czasu.

Przeczytaj więcej

​CZYM MOŻE ZASKOCZYĆ CIĘ TWOJA SKÓRA – KILKA NIESAMOWITYCH FAKTÓW.


O tym, że skóra to Twój największy organ uczyłaś się na lekcji biologii w szkole podstawowej i to była bardzo poważna lekcja. To, o czym przeczytasz poniżej, może Cię zaskoczyć, zdziwić albo rozbawić. Miłego odkrywania faktów!

Przeczytaj więcej
Zapisz się na nasz lush-letter i Dowiedz się pierwsza o Świeżych promocjach, ofertach i innych wydarzeniach🌹