CO SZUMI W LUSH BOTANICALS

NATURALNA I BEZPIECZNA PIELĘGNACJA SKÓRY Z LUSH BOTANICALS

Wyobraź sobie świat pielęgnacji skóry czysty, naturalny i nieskalany chemią, bez konserwantów, syntetyków i toksyn. Świat, w którym głos mają jedynie składniki naturalne, rdzenne i najcenniejsze, po których skóra staje się odżywiona, nawilżona i zdrowa. Taki świat naturalnych kosmetyków stworzyliśmy w Lush Botanicals.

NIE DLA SUBSTANCJI SZKODLIWYCH W KOSMETYKACH - KOSMETYKI BEZ CHEMII

Nasze produkty powstały dla osób, które nie zgadzają się na wsmarowywanie w swoją skórę substancji chemicznych przebiegle i bezwzględnie wkładanych przez firmy kosmetyczne do masowych kosmetyków drogeryjnych. Nasze produkty nie zawierają żadnych niedoskonałości cywilizacji, która każe nam pielęgnować swoją skórę substancjami szkodliwymi, trującymi, często alergizującymi, mutagennymi i  kancerogennymi.

STWORZYLIŚMY DLA CIEBIE KOSMETYKI W 100% NATURALNE, BEZPIECZNE I BEZ KONSERWANTÓW

Nasze kosmetyki są w 100% naturalne, pozbawione sztucznych komponentów. Nie zawierają żadnych konserwantów, nawet tych, uważanych za bezpieczne z listy Ecocert. To właśnie konserwanty budzą wiele kontrowersji i są najczęstszym powodem reakcji alergicznych skóry. Zamiast obciążających i drażniących skórę substancji konserwujących wprowadziliśmy do naszych formulacji naturalne surowce zapewniające trwałość mikrobiologiczną i stabilność fizykochemiczną, takie jak ekstrakty z roślin, witaminę E oraz olejki eteryczne. Wszystko dla Twojej skóry.

NASZE KOSMETYKI SĄ ULTRA NATURALNE

Wiele firm produkujących kosmetyki nazywa swoje produkty kosmetykami naturalnymi, chociaż często można w nich znaleźć zaledwie niewielkie stężenie składników naturalnych. Nasze produkty zawierają surowce w 100% pochodzenia naturalnego i tylko takie kosmetyki zasługują na określanie ich kosmetykami naturalnymi.

WYKORZYSTUJEMY TYLKO CENNE SKŁADNIKI NATURALNE POCHODZENIA BOTANICZNEGO

Wiemy, że to, co dostarcza natura jest idealne i bezpieczne do utrzymywania skóry w najlepszej formie. Dlatego wszystkie nasze produkty tworzone są w 100% z surowców pochodzenia naturalnego. Nasze receptury zawierają cenne składniki pochodzenia roślinnego, ale doceniamy również produkty pracy pszczół (wosk pszczeli, mleczko pszczele). Wszystkie surowce zostały wyselekcjonowane tak, aby tworzyły bogate i wartościowe pod każdym względem produkty.

NASZE RECEPTURY SĄ NIEZWYKLE BOGATE I RÓŻNORODNE  

Wszystkie produkty mają przemyślaną kompozycję. Każdy składnik ma swoje ważne zadanie, wiele z nich działa na zasadzie synergii wzmacniając wzajemnie swoje działanie. Każdy mililitr naszych produktów wykorzystaliśmy, by wypełnić go najcenniejszymi składnikami. Nasze naturalne kosmetyki zawierają wartościowe oleje roślinne tłoczone na zimno, świeże ekstrakty roślinne, naturalne witaminy, hydrolaty (wody kwiatowe), cudownie pachnące olejki eteryczne i absoluty, nawilżający kwas hialuronowy o cząsteczkach różnej wielkości i inne cenne naturalne substancje aktywne. Nasze produkty to przykład niezwykle bogatych i różnorodnych produktów dopasowanych dla skóry w różnym wieku i o różnych potrzebach.

MAMY DLA CIEBIE WYJĄTKOWO ŚWIEŻY POKARM DLA SKÓRY, BEZ KONSERWANTÓW

Tak jak Ty szanujesz nieprzetworzone i świeże pożywienie, Twoja skóra również docenia odżywczy koktajl, który może smacznie wypić. Staramy się, aby nasze produkty były zrobione z możliwie najświeższych i nieprzetworzonych surowców. Wszystkie produkty Lush Botanicals są ekstremalnie świeże po dotarciu do Twojego domu. Nie stoją na półkach w drogerii, nie czekają na Ciebie miesiącami. To Ty czekasz na nie w domu przygotowując dla nich miejsce w chłodnej lodówce.  

NASZE PRODUKTY NAJLEPIEJ CZUJĄ SIĘ W LODÓWCE

Jeżeli zdecydujesz się na zakup naszych kosmetyków, zamieszkają one w Twojej lodówce. Niska temperatura wraz z ciemnofioletowym szkłem Miron Violet Glass będą strzegły świeżości i bezpieczeństwa cennych składników. To właśnie te warunki przechowywania wraz z krótkim terminem ważności kosmetyków wynoszącym 10 tygodni, pozwalają nam na niestosowanie konserwantów. Dzięki temu Twoja skóra ma szanse dostać świeży i wyzwolony od konserwantów pokarm.

CENNE I NATURALNE SKŁADNIKI CHRONIMY W RÓWNIE CENNYM I WYJĄTKOWYM SZKLE BIOFOTONICZNYM

To co najlepsze, zaczerpnięte z natury, zamknęliśmy dla Was w szkle o niezwykłych właściwościach - Miron Violet Glass. Nasze ciemnofioletowe szkło nie przepuszcza szkodliwych promieni światła widzialnego, a jedynie te pozytywnie działające promienie ultrafioletowe, które podtrzymują bioenergię składników (zapobiegają degradacji cząsteczek). Brzmi skomplikowanie i lekko niewiarygodnie? To tylko fizyka… ale mamy to szczęście, że biofotonika jako nauka rozwija się, a my możemy podarować Wam już teraz jej osiągnięcia i przełożyć je na tworzenie skutecznych, świeżych i bezpiecznych naturalnych kosmetyków zamkniętych w ciemnofioletowym szkle chroniącym ich wartości.

NASI KLIENCI WYBIERAJĄ ŚWIADOMIE

Nasze kosmetyki powstają dla konsumentów świadomych, czytających etykiety na produktach spożywczych i kosmetycznych i poszukujących składu, który nie budzi wątpliwości, że jest bezpieczny dla ich skóry. Stworzyliśmy je dla osób, które potrafią docenić naturalny skład i wiedzą, że robią dla siebie i swojej skóry coś dobrego i w zgodzie z naturą.

Lush Botanicals to naturalne kosmetyki pielęgnacyjne dla wszystkich, którzy pragną traktować swoją skórę w świadomy i wyjątkowy sposób. To produkty dla tych, którzy wierzą, że dzięki zdrowej i pięknej skórze mogą czuć się lepiej i pełniej. Bez względu na wiek i rodzaj skóry. Pielęgnacja skóry to codzienny szacunek i dbałość o skórę, to słuchanie jej potrzeb, to wybór najlepszego jej odżywienia.

WEJDŹ DO ŚWIATA LUSH BOTANICALS

Jest wyjątkowo bujny, soczysty i energetyzujący skórę. Skóra go pokocha i doceni, a Ty poczujesz, że podarowałaś/-łeś jej szczególnie odżywczy pokarm, zdrowy, młody wygląd i świetne samopoczucie… A wszystko to w zgodzie z naturą i bez wszechogarniającej nas szkodliwej chemii w kosmetykach. Zapraszamy do naszego sklepu – to jedyne miejsce na świecie, gdzie możesz zdobyć nasze produkty.

LUSH BOTANICALS - POLSKIE KOSMETYKI ULTRA NATURALNE Z LODÓWKI, BEZ KONSERWANTÓW, TWORZONE RĘCZNIE W POLSCE