Jak dla Was tworzymy nasze produkty

JAK DLA WAS TWORZYMY NASZE ULTRA NATURALNE KOSMETYKI 

Lush Botanicals kosmetyki ultra naturalne z lodówki

NASZE PRODUKTY SĄ EKSTREMALNIE ŚWIEŻE

Wszystkie nasze produkty są ekstremalnie świeże po dotarciu do Twojej lodówki. Nie czekają na Ciebie tygodniami na półce w sklepie, to Ty czekasz na nie po ich zakupie. 

Masz 10 tygodni na to, by Twoja skóra cieszyła się świeżym kremem, serum, balsamem czy płynem micelarnym. Masła i serum olejowe czyli produkty olejowe, nie zawierające wody, są najlepsze dla Twojej skóry w ciągu 6 miesięcy po ich stworzeniu przez nas.

DBAMY O JAKOŚĆ NASZYCH SUROWCÓW I PRODUKTÓW

Staramy się, aby wszystkie surowce, z których tworzymy nasze produkty były świeże, dlatego kupujemy je od dostawców w małych partiach i przetrzymujemy w lodówce, aby zachować ich świeżość i wartości.

MAMY OPTYMALNY PROCES TECHNOLOGICZNY, KTÓRY DBA O CENNE SKŁADNIKI

Proces technologiczny został zaprojektowany w taki sposób, aby nie następowała utrata wartości odżywczych i energii roślinnej. Nie podgrzewamy cennych składników takich jak oleje i ekstrakty roślinne oraz hydrolaty (wody kwiatowe) do wysokich temperatur, a jedynie minimalnie i krótko. Witaminy, olejki eteryczne i absoluty kwiatowe dodajemy już na zimno. Taki proces tworzenia gwarantuje zachowanie cennego roślinnego dobra, które ma zrobić wiele dla skóry.

PRODUKUJEMY RĘCZNIE W MAŁYCH PARTIACH

Wszystkie produkty tworzymy ręcznie. Ręcznie też pakujemy do naszego cennego i pięknego szkła Miron Violet Glass, ręcznie naklejamy etykiety i piszemy datę ważności produktów.

Produkt, który do Ciebie dociera jest wyjątkowy, bo jest stworzony z troską i dbałością o jakość. Często myślimy o osobach, które zakupią produkty, kim są i czy ich skórze posmakuje całe to naturalne dobro. Bardzo zależy nam, aby skóra była Wam wdzięczna, bo dzięki temu wygląda młodo, świeżo, zdrowo, a Wy czujecie się wyjątkowe.


LUSH BOTANICALS - POLSKIE KOSMETYKI ULTRA NATURALNE, BEZ KONSERWANTÓW, DO TRZYMANIA W LODÓWCE, TWORZONE RĘCZNIE W POLSCE

Zapisz się na nasz lush-letter i Dowiedz się pierwsza o Świeżych promocjach, ofertach i innych wydarzeniach🌹