Jak dla Was tworzymy nasze produkty

JAK DLA WAS TWORZYMY NASZE ULTRA NATURALNE KOSMETYKI 

NASZE KOSMETYKI SĄ EKSTREMALNIE ŚWIEŻE

Wszystkie nasze produkty są ekstremalnie świeże po dotarciu do Twojej lodówki. Nie czekają na Ciebie tygodniami na półce w sklepie, to Ty czekasz na nie po ich zakupie. 

Masz 10 tygodni na to, by Twoja skóra cieszyła się świeżym kremem, serum, balsamem czy płynem micelarnym. Masła i serum olejowe czyli produkty olejowe, nie zawierające wody, są najlepsze dla Twojej skóry w ciągu 6 miesięcy po ich stworzeniu przez nas.

DBAMY O JAKOŚĆ NASZYCH SUROWCÓW I PRODUKTÓW

Staramy się, aby wszystkie surowce, z których tworzymy nasze produkty były świeże, dlatego kupujemy je od dostawców w małych partiach i przetrzymujemy w lodówce, aby zachować ich świeżość i wartości.

MAMY OPTYMALNY PROCES TECHNOLOGICZNY, KTÓRY DBA O CENNE SKŁADNIKI

Proces technologiczny został zaprojektowany w taki sposób, aby nie następowała utrata wartości odżywczych i energii roślinnej. Nie podgrzewamy cennych składników takich jak oleje i ekstrakty roślinne oraz hydrolaty (wody kwiatowe) do wysokich temperatur, a jedynie minimalnie i krótko. Witaminy, olejki eteryczne i absoluty kwiatowe dodajemy już na zimno. Taki proces tworzenia gwarantuje zachowanie cennego roślinnego dobra, które ma zrobić wiele dla skóry.

PRODUKUJEMY RĘCZNIE W MAŁYCH PARTIACH

Wszystkie produkty tworzymy ręcznie. Ręcznie też pakujemy do naszego cennego i pięknego szkła Miron Violet Glass, ręcznie naklejamy etykiety i piszemy datę ważności produktów.

Produkt, który do Ciebie dociera jest wyjątkowy, bo jest stworzony z troską i dbałością o jakość. Często myślimy o osobach, które zakupią produkty, kim są i czy ich skórze posmakuje całe to naturalne dobro. Bardzo zależy nam, aby skóra była Wam wdzięczna, bo dzięki temu wygląda młodo, świeżo, zdrowo, a Wy czujecie się wyjątkowe.

LUSH BOTANICALS - POLSKIE KOSMETYKI ULTRA NATURALNE, BEZ KONSERWANTÓW, DO TRZYMANIA W LODÓWCE, TWORZONE RĘCZNIE W POLSCE