Radość z prezentów gwiazdkowych od Lush Botanicals

W LUSH BOTANICALS MAMY PREZENTY NA GWIAZDKĘ DLA CIEBIE I TWOICH BLISKICH

Wiemy, że uwielbiasz obdarowywać swoich bliskich wyjątkowymi prezentami i absolutnie nie lubisz kupować prezentów gwiazdkowych w ostatniej chwili i w szalonym tempie. Już dziś możesz wybrać nasze produkty z myślą o bliskich. Możesz zrobić prezent również dla siebie. 

ZAMÓW TERAZ, A OTRZYMAJ NA GWIAZDKĘ LUB ZARAZ

 • Zamów teraz i zapłać aż 20% mniej. 
 • Użyj Kodu GWIAZDKA. Kod jest ważny do 16 grudnia na zamówienia powyżej 200 zł, na wszystkie produkty i zestawy i nie łączy się z innymi promocjami, rabatami i zniżkami cenowymi.
 • Do każdych zakupów powyżej 500 zł (kwota po rabacie) dołączamy w prezencie masło do twarzy i ciała Crème de la crème lub masełko do ust Luscious (wpisz w komentarzu Luscious lub Crème de la crème).
 • Otrzymaj bez kosztów przesyłki na terenie Polski (kurier, paczkomat). Przesyłka zagranicę kosztuje 40 zł. 
 • Zamówienie możesz dostać natychmiast lub w dowolnym terminie (wpisz preferowaną datę wysyłki od teraz do 18 grudnia 2018). Jeśli przy zamówieniu nie będzie daty, zamówienie zrealizujemy natychmiast.

PRZED TOBĄ TYLKO 3 KROKI DO ZAKUPU ŚWIĄTECZNYCH PREZENTÓW 

gwiazdkowe prezenty


  NIE CZEKAJ DO OSTATNIEJ CHWILI, ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE TERAZ I SPOKOJNIE OCZEKUJ ŚWIĄT

  Nie czekaj do ostatniej chwili, nie odkładaj na później, złóż zamówienie już teraz i spokojnie oczekuj Świąt! To pozwoli również nam na lepszą organizację pracy i przygotowanie bez poślizgu Twoich prezentów z lodówki pod choinkę. 

  prezenty

  ŻYCZYMY RADOSNEGO KUPOWANIA PREZENTÓW GWIAZDKOWYCH