Radość z prezentów gwiazdkowych od Lush Botanicals

W LUSH BOTANICALS MAMY PREZENTY NA GWIAZDKĘ DLA CIEBIE I TWOICH BLISKICH

Wiemy, że uwielbiasz obdarowywać swoich bliskich wyjątkowymi prezentami i absolutnie nie lubisz kupować prezentów gwiazdkowych w ostatniej chwili i w szalonym tempie. Już dziś możesz wybrać nasze produkty z myślą o bliskich. Możesz zrobić prezent również dla siebie. 

ZAMÓW TERAZ, A OTRZYMAJ NA GWIAZDKĘ

Zamawiając teraz nasze produkty płacisz aż 20% mniej. Dodatkowo nie ponosisz kosztów przesyłki (kurier, paczkomat na terenie Polski). Wszystkie nasze produkty zostaną stworzone i wysłane do Ciebie w odpowiednim czasie, abyś otrzymała je ekstremalnie świeże i gotowe do wręczenia.

PRZED TOBĄ TYLKO 3 KROKI DO ZAKUPU ŚWIĄTECZNYCH PREZENTÓW W ODŚWIĘTNEJ CENIE: 

Zamówienia z kodem GWIAZDKA przyjmujemy do 11 grudnia 2017 roku. Kod jest ważny dla zamówień powyżej 150 PLN. 

Ostatni dzień wysyłki zamówień przed świętami to 19 grudnia 2017 (wtorek), jest to data, która gwarantuje dostawę zamówienia przed Świętami.

Pamiętaj o wpisaniu w komentarzu do zamówienia preferowanej daty wysyłki do Ciebie (NAJPÓŹNIEJ 19 grudnia 2017).

W PREZENCIE MASŁO CREME DE LA CREME LUB LUSCIOUS DO ZAKUPÓW POWYŻEJ 500 ZŁ 

Do każdych zakupów powyżej 500 zł dołączamy w prezencie masło do twarzy i ciała Crème de la crème lub masełko do ust Luscious (wpisz w komentarzu Luscious lub Crème de la crème).

WSPIERAMY POTRZEBUJĄCYCH - 10% PRZYCHODÓW ZE SPRZEDAŻY W MIESIĄCU GRUDNIU PRZEKAŻEMY ORGANIZACJI CHARYTATYWNEJ 

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, kiedy trzeba dzielić się dobrem (chociaż my twierdzimy, że dobrem trzeba dzielić się nieustannie). Kupując u nas swoje prezenty wspierasz potrzebujących. 10% przychodów ze sprzedaży naszych produktów osiągniętych w grudniu przekażemy PAH - zaufanej organizacji wspierającej najuboższych i najbardziej potrzebujących - osoby, które nie mają tyle szczęścia co my i liczą na pomoc od nas. W zeszłym roku również wsparliśmy PAH. 

NIE CZEKAJ DO OSTATNIEJ CHWILI, ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE TERAZ I SPOKOJNIE OCZEKUJ ŚWIĄT

Nie czekaj do ostatniej chwili, nie odkładaj na później, złóż zamówienie już teraz i spokojnie oczekuj Świąt! To pozwoli również nam na lepszą organizację pracy i przygotowanie Twoich świeżych prezentów z lodówki pod choinkę bez poślizgu. 

Życzymy radosnego kupowania prezentów gwiazdkowych! Twoje Lush Botanicals